6.04
2015

Висока філософія марафону

Рубрика: Новости. Автор: Админ

В Одесі відбувся VI міжнародний одеський марафон “Самоперевершення” Шрі Чинмоя. Така назва є своєрідним кредо марафонської команди, заснованої ентузіастом цього виду спорту Шрі Чинмоєм. Його філософія полягає зокрема у тому, аби перевершувати і перемагати передусім себе, а не змагатись з суперниками: “У гордості земного забігу і радості забігу небесного одна мета – самоперевершення”, – сказав основоположник.

На фото зліва направо: В.Скоробогач, О.Жосан, І.Гордієнко.
Отже, контингент учасників був доволі широким: представники України, Молдови, Німеччини, Білорусі, Польщі і Росії. На дистанцію повного марафону (42 км 195 м) були заявлені 129 спортсменів, на напівмарафон (21 км 100 м) – 390 і на “полегшену” дистанцію 4 км 200 м – близько 50-ти бігунів. Олександрія на цьому заході представлялась чотирма учасниками, які показали непогані результати кожен у своїй віковій групі. Так, Олександр Жосан прийшов до фінішу шостим, Владислав Скоробогач – четвертим, а Сергій Якимець посів ІІІ місце (всі троє подолали повний марафон). А їх земляк Іван Гордієнко у напівмарафоні зайняв ІІІ місце.


Своїми враженнями поділився переконаний прихильник найпрестижнішого виду королеви спорту Олександр Жосан: “Забіг проходив вздовж берега моря у місті по колу від 16-ї до 12-ї станції Великого Фонтану. Цьому сприяла на диво гарна весняна погода. А організатори традиційного одеського марафону своїм поточним завданням вважали створення всіх умов для того, щоб спортсмени сповна проявили свій потенціал. Крім високого стандарту в обслуговуванні, харчуванні спортсменів та суддівстві, забезпеченні призового фонду, вони намагались створити гарну атмосферу, яка допомогла учасникам перевершити свої попередні результати і в кінцевому підсумку – налаштувати не лише спортсменів, а й їхніх уболівальників на здоровий спосіб життя”, – сказав спортсмен.
Марафонська команда Шрі Чинмоя в Україні проводить змагання тривалістю від двох миль до дводобових забігів в Києві, Вінниці, Одесі, Харкові, Маріуполі, Євпаторії й інших містах.

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень