23.01
2015

Вирок для “Надії”

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Виконавчий комітет своїм рішенням зобов’язав власника кафе «У Надежды» біля ринку «Айсберг» у десятиденний термін провести демонтаж цієї тимчасової споруди. Спецінспекція з благоустрою населених пунктів УЖКГ вручить припис власнику вищеназваного кафе. У разі, якщо рішення міськвиконкому не буде виконане, малу архітектурну форму демонтує сама спецінспекція. Проект рішення був винесений на розгляд виконавчого комітету на підставі листів від КП «Олександрійський центральний ринок» та прокуратури Олександрії у зв’язку з перекриттям доступу до каналізаційного люку.


Як пояснив начальник управління приватизації міської ради Олександр Купченко, рішенням міської ради №538 від 26 червня 2001 року згадана земельна ділянка була виділена ТОВ «Айсберг» для організації квіткового ринку. Проте до цього часу квітковий ринок там не облаштований, натомість на земельну ділянку поставлений кіоск, причому одна його частина знаходиться на землі, яку орендує ТОВ «Айсберг», інша – на землі територіальної громади. У кіоску працює кафе «У Надежды» і стоїть він просто на каналізаційному люці, який числиться на обслуговуванні Палацу культури «Світлопільський». Усе це унеможливлює виконання рішення виконавчого комітету міської ради, яким Центральному ринку доручалося побудувати біля «Айсберга» громадську вбиральню (не можна отримати технічних умов від Водоканалу) та перешкоджає обслуговуванню каналізаційних мереж відповідними службами. Керівництво Центрального ринку неодноразово зверталося з цього приводу до власника кафе та адміністрації ТОВ «Айсберг», але відповіді так і не отримало.
Ще одна споруда – залізничний вагон, у якому колись, на початку роботи «Айсберга», розміщувався м’ясний павільйон і який тепер стоїть біля західного входу в ринок – також рішенням виконкому має бути демонтована у десятиденний термін.

О.Маріїнська

, , .

коментарі 2

  • Raisa пишет:

    не удивительно, исполком или ЦСК уже много лет “неравнодушен” к “Айсбергу”- видимо давно что-то не поделили…

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Лена пишет:

    Да,и хозяйка кафе “У Надежды” приходила на заседание исполкома с какими-то документами, но почему-то не стала отстаивать свои права во время рассмотрения этого вопроса. На днях этот киоск должны демонтировать. Ждем продолжения истории…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень