6.05
2015

Існує стереотипне уявлення, що основною продукцією Олександрійського підприємства “Віра-Сервіс Інтермаш” завжди було підйомно-транспорте обладнання різних видів. Та, можливо, не всім відомо, що вже не один рік завод виробляє на замовлення сталеві форми для виготовлення залізобетонних балок, котрі використовуються для будівництва залізничних та автомобільних мостів. Як зазначає генеральний директор підприємства Михайло Сулятицький, такі вироби цілком можна вважати унікальними, оскільки вони великогабаритні, мають велику масу і потребують нестандартних технологічних рішень не лише при виготовленні, а й при відвантаженні їх на залізничний транспорт.

 

“Раніше підприємство неодноразово виконувало індивідуальні замовлення на виробництво металоформ для автодорожних балок з прогінною довжиною від 15-ти до 33-х метрів. А вже у цьому році ми отримали нове замовлення на форми для виготовлення залізничних мостів прогоном 18,7 та 27,6 метра. Конструктори і технологи підприємства протягом двох місяців виготовили проектну документацію і відвантажили на залізницю ці складні вироби загальною вагою понад 140 т. Також за короткий термін було розроблено і погоджено з замовником ряд унікальних технологічних рішень, котрі дозволяють виробляти залізобетонні балки високої якості з попередньо напруженою арматурою у короткі терміни. Після отримання виробу замовником наші спеціалісти виконають монтаж і налагодження обладнання на виробничому майданчику замовника”, – говорить керівник.

Також місцеві (і не лише) ЗМІ повідомляли раніше, що “Віра-Сервіс Інтермаш” активно ремонтує армійську бронетехніку для АТО за власні кошти підприємства. За словами генерального директора, зараз в ремонті перебуває 3 одиниці такої техніки, а всього з початку листопада минулого року відремонтовано вже 13 бронетранспортерів, за що працівники заводу мають чимало вдячних відгуків від військових.

А цей виріб можна вважати однією з останніх новацій: “За 4 місяці ми освоїли випуск службових пересувних модулів для прикордонників. Такі модулі є багатофункціональними, вони легко встановлюються на майданчиках з мінімальною підготовкою поверхні. Їхні якості вже гідно оцінили військовослужбовці: нещодавно ми отримали лист подяки від Маріупольського прикордонного загону. Плануємо і надалі працювати у цьому напрямку і розробляти модульні містечка як для військових, так і для біженців, а також брати участь у проекті “Стіна”: це опорні пункти, вежі спостереження тощо, на це сподіваємося отримати ліцензію. Планів взагалі багато, розробляємо рішення на перспективу, доводиться у процесі навчатись самим, але що поробиш – життя таке. Та все ж ми сподіваємося, що цей рік для підприємства буде вдалим”, – каже Михайло Сулятицький.

О.Наріжний

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень