15.01
2017

    2016-й рік олександрійський завод підйомно-транспортного обладнання «Віра-Сервіс Інтермаш» завершив виконананням чергового замовлення – мостового крана з поворотним візком вантажопідйомністю 5 + 5 тонн для металургійного підприємства ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Слід зазначити, що ця загалом традиційна для підприємства продукція стала першим результатом співпраці олександрійських машинобудівників з металургійним гігантом. І працівникам підприємства довелося докласти всіх зусиль, щоб виконати роботу згідно зі встановленими термінами і своєчасно відвантажити готову продукцію.

    Вони впоралися: проект був реалізований у найкоротший термін. Конструкторським бюро заводу розробка технічної документації почалася у вересні поточного року, а вже в грудні заводчани почали відвантаження комплектації першої балки. Всі зобов’язання перед замовником завод «Віра-Сервіс Інтермаш» виконав повністю, точно в строк і з вищою якістю.

   Ось що розповів нам генеральний директор кранового заводу Михайло Сулятицький: «Ширина прольоту мостового крана 28,5 метрів. Вага кожної балки – більше 10 тонн. Кран цікавий тим, що він багатофункційний, має повністю імпортну комплектацію, працює як з гаком, так і з магнітними шайбами. Для нас це був важливий проект».

   Але отримати замовлення від стратегічного металурга країни було непросто: «Ми довго шукали можливість співпраці з цим партнером. «АрселорМіттал» – потужне підприємство, яке дуже ретельно підходить до вибору постачальників, – продовжує керівник. – Тому ми теж старанно виконали всі вимоги замовника, фахівці «Міттал» не раз приїздили до нас на підприємство, контролювали виробництво як у процесі виготовлення продукції, так і по його закінченні. Замовники залишилися задоволеними, дали гарну оцінку, і це додає нам упевненості, що ми будемо працювати з ними у довготривалій перспективі. Дане обладнання до Кривого Рогу доставили великотоннажним автотранспортом.

    Цей мостовий кран виготовлявся за індивідуальним проектом, проте ми виконали замовлення з випередженням графіка у півтора місяця. Ми самі у цьому зацікавлені, оскільки умови спів-праці з «АрселорМіттал» такі: поставляєш продукцію, а потім через певний період отримуєш за неї кошти. Але нас це влаштовує, бо ми сьогодні достатньо фінансово стабільні, маємо кошти, щоб фінансувати такі проекти (а вони не прості), до того ж не один. Наступний проект, який ми за умовами замовлення маємо закінчити у березні, також плануємо виготовити раніше – десь у лютому. Всього поки що «Віра-Сервіс Інтермаш» для криворізьких металургів має виконати ще два замовлення. Отож підприємство завантажене роботою на перспективу. Ми дякуємо всім нашим партнерам за довіру і пишаємося нашими досягненнями», – каже Михайло Сулятицький.

    Що ж, про підприємство, яке зберегло кращі виробничі традиції і успішно їх перетворює в життя не один рік після колись тривалого періоду занепаду, вже не раз розповідав «Олександрійський тиждень». А ось ще один «штрих до портрета»: у 2015 році виконано і відправлено до республіки Азербайджан найбільше за обсягом замовлення за всю історію заводу в складі незалежної України – 7 мостових кранів. Це відіграло не останню роль у ось такій відзнаці – в офісі заводу ви можете побачити доволі цікавий документ: «В єдиному міжнародному економічному рейтингу “Експортер року”, “Імпортер року” підприємство ТОВ “Завод підйомно-транспортного обладнання” Віра-Сервіс Інтермаш “ посіло одне золоте і три срібних місця в номінації” Експортер року” і одне бронзове місце в номінації “Імпортер року”. Результати статистичного ранжування грунтуються на офіційних даних, поданих до Державних органів статистики України та складаються з 3-х показників зовнішньоекономічної діяльності підприємства. Ці показники є одними з кращих у даному виді діяльності та підтверджується гідними знаками пошани – офіційним міжнародним сертифікатом і пам’ятною медаллю IMPORT EXPORT AWARDS.

   «Віра-Сервіс Інтермаш» у черговий раз підтверджує лідируючі позиції та високий статус компанії на ринку України.

О.Наріжний

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень