16.03
2022

128 дітей-сиріт із Миколаївського дитячого будинку, яких з-під обстрілів вивезли на автобусах до Кропивницького, нині перебувають в теплі, нагодовані і доглянуті. Крім вихователів і педагогів, які ними опікуються, діти під пильним наглядом лікаря-педіатра міської дитячої поліклініки Ольги Мороз.

Щодня лікарка навідує дітей у закладі, де вони перебувають, оглядає, за потреби надає медичну допомогу, кожному приділить увагу, приголубить.

– Дітки приїхали всі хороші і здорові, але очевидно стрес і дорога далися взнаки, тож на сьогодні кілька мають хворе горло і кашель. Їм забезпечують необхідний медичний догляд, ліків у закладі достатньо. Додатково принесла ще ліків, – розповідає Ольга Мороз і викладає з пакета на стіл купу пляшечок з сиропами і блістерів із пігулками.

Діти уже адаптувалися і заспокоїлися після пережитого, утім, коли звучить тривожна сирена, швидко спускаються в укриття, старші допомагають молодшим вдягнутися, найменших несуть на руках. У сховищі тепло і зручно, є матраци і м’які лави, на яких зручно сидіти і навіть спати.
Війна змусила цих дітей подорослішати за дуже короткий час.

Нагадаємо, діти із Миколаєва приїхали до Кропивницького 11 березня. Тут їх тепло по-батьківському зустріли голова облдержадміністрації Андрій Райкович і педагоги, які ними опікуватимуться увесь час перебування у нашому місті.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень