18.03
2021

Сьогодні  виконавчий комітет  розглянув наступні питання:

1. Затвердження програми розвитку муніципального автомобільного пасажирського транспорту Олександрійської територіальної громади на 2021-2026 роки. Придбання 5 автобусів середньої пасажиромісткості на умовах фінансового лізингу та інші видатки для КП «Олександрійський транспорт» Олександрійської міської громади. Джерело фінансування бюджет Олександрійської міської територіальної громади.

2. Про організаційний комітет по відзначенню 275-ї річниці Дня міста Олександрії. Затвердили склад організаційного комітету.

3. Про організаційний комітет по відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також був затверджений склад організаційного комітету з підготовки цього заходу.

4. Про уповноваження старост Олександрійської міської ради та вчинення нотаріальних дій:

5. Уповноважити вчиняти нотаріальні дії, передбачені підпунктами 1-5 частини першої статті 37 Закону України «Про нотаріат» старост Олександрійської міської ради:

– Кузьменко Тетяну Володимирівну на території сіл Головківки, Іванівки, Олександрійської міської ради в адміністративній будівлі за адресою: село Головківка, вул. Соборна, будинок 50.

– Сироватку Миколу Павловича на території сіл Ізмайлівки, Видного, Гайок, Пустельникового, Королівки, Піщаного Броду Олександрійської міської ради  в адміністративній будівлі за адресою: село Ізмайлівка, вул. Центральна, будинок 59.

– Бандурко Тетяну Володимирівну на території селища Олександрійського Олександрійської міської ради в адміністративній будівлі за адресою: смт Олександрійське, вул. Павла Кравченка, будинок 18.

6. Про нагородження учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Виконавчий комітет міської ради вирішив: нагородити Почесною грамотою Олександрійської міської ради за активну громадську позицію, участь у суспільно-політичному житті, вірність присязі, героїзм, мужність та готовність до самопожертви під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та у зв’язку з 35-ми роковинами аварії на Чорнобильській АЕС: Вовка В.М., Шаповала С.П., Коваленка В.І., Левченка В.Й., Туренка М.М.

7. Про нагородження з нагоди Дня українського добровольця. Виконавчий комітет Олександрійської міської ради вирішив оголосити подяку учасникам АТО/ООС добровольцям – Доценку С.В., Іванченку В.Є., Крюкову В.О., Куценку О.В., Лещенку О.Л., Нечипоренку О.Н.

8. Про утворення скверу Героїв АТО. Виконавчий комітет міської ради вирішив: утворити на місці зони відпочинку, яка знаходиться між будівлями №130а, 134, 136, 138 по проспекту Соборному в місті Олександрії сквер з подальшим найменуванням його сквер Героїв АТО

9. Про погодження проведення мирного зібрання – хресної ходи. Виконавчий комітет міської ради вирішив: погодити управлінню Олександрійської єпархії проведення мирного зібрання – хресної ходи 21 березня 2021 року з 11.00 до 13.00 години за маршрутом: вул. Кременчуцька (Свято-Покровський собор) – проспект Соборний – площа Соборна.

10. Про відбір та прийняття громадян України на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України у 2021 році. Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у 2021 році. Затвердити графік роботи призовної комісії у 2021 році. Роботу її проводити з 1 квітня по 30 червня 2021 року та з 1 жовтня по 31 грудня 2021 року в приміщенні призовної дільниці м. Олександрії.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень