26.03
2021

25 березня відбулося засідання міського штабу з ліквідації наслідків коронавірусної хвороби, яке провів керівник штабу, перший заступник міського голови Юрій Гугленко.

Начальник управління охорони здоров’я Тамара Сакара повідомила, що сьогодні в місті лікується 213 хворих з діагнозом COVID-19. Щодня фіксується близько 20 нових випадків зараження. Пневмонією наразі хворіє 460 людей, серед яких 30 дітей.
Відпочатку року вже проліковано 349 чоловік, із них на стаціонарі – 219 громадян (для порівняння за весь 2020 рік лікування в стаціонарі отримало 216 людей). Із початку пандемії обстеження і лікування пройшли 1056 осіб.
На сьогодні вакциновано трохи більше двохсот осіб. Виявили бажання пройти імунізацію ще 116 медпрацівників та 150 військовослужбовців з в/ч 2269.
Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Д’ячук розповів, що в місті з’явилася своя бригада по імунізації, яка пройшла навчання по введенню вакцини Astra Zeneca. Надалі планується проведення курсів й для інших спеціалістів, щоби в подальшому вони могли професійно проводити щеплення серед населення. У майбутньому здійснювати вакцинування зможуть всі амбулаторії, розташовані на території міста та району.
За словами Віктора Приходька, головного лікаря центральної міської лікарні, Олександрія готова до можливого збільшення кількості хворих. У розпорядженні лікарні 8 апаратів для штучної вентиляції легенів та 45 ліжок для обслуговування хворих. Окрім того, при необхідності районна міська лікарня теж готова прийняти пацієнтів.

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень