19.03
2021

Великий «меблевий десант»

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Мабуть вперше за всі роки роботи «Катеринославських меблевих майстерен» в Олександрії це підприємство відвідала така потужна група зацікавлених осіб.

Познайомитися з роботою «матрацного заводу», як його називають городяни, 18 березня приїхав міський голова Сергій Кузьменко, його заступник Юрій Шклярук та представники всіх місцевих ЗМІ.

Для довідки: ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні» – одна з найбільших компаній в Олександрії, де працює близько 1200 жителів міста та району. Вона є провідним виробником ортопедичних матраців та аксесуарів для сну в Україні й випускає 18 власних брендів. Підприємство володіє правом і технологіями щодо виготовлення продукції під такими відомими марками, як Jusk та Dormeo. Компанія експортує свої вироби до Фінляндії, Іспанії, Албанії, Молдови, Болгарії, Чорногорії, Чехії, Словаччини та багатьох інших країн близького і далекого зарубіжжя.

Зустрічали делегацію засновник підприємства Анатолій Поляцький та його директор Олександр Логвинов. Вони ознайомили відвідувачів з виробництвом, провели екскурсію, поділилися планами на майбутнє, та проблемами, допомогти вирішити які може місцева влада.

Олександр Логвинов сказав, що  найближчим часом планується удвічі збільшити обсяги виробництва – до мільйона матраців на рік. Це, в свою чергу, дозволить збільшити кількість робочих місць у півтора рази. Але наразі є нестача професійних кваліфікованих кадрів. Ще одне проблемне питання  – вкрай неналежний стан під’їзних доріг у промисловій зоні міста. Для ЕММ це одне з найболючіших питань, тим більше, що разом з ростом виробництва передбачається і значне збільшення потоку вантажівок, приблизно до 30 на день.

У свою чергу Сергій Кузьменко сказав: «Ми зустрілися для того, щоб подивитися на виробництво й напряму вибудувати успішні відносини. Адже переконаний в тому, що бізнес потребує підтримки міської влади, а ми, у свою чергу, зацікавлені в тому, щоб бізнес розвивався, створювалися нові робочі місця і щоб Олександрія й надалі несла звання промислового міста».

Стосовно дороги він зазначив, що нею користуються здебільшого виробничі підприємства, але якщо їх бізнес спрямований на поліпшення життя нашої громади, то влада має піти на зустріч і підтримати підприємців, можливо за рахунок співфінансування проекту. Є три шляхи, що ведуть до промислової зони, але найкоротша пролягає сюди від траси на Дніпро (район шляхопроводу через залізничні колії біля БАМу). Тож буде відпрацьовуватися можливість ремонту саме цієї ділянки.

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень