13.10
2021

Про особливості та хід виконання робіт з реконструкції головного басейну Кропивницкого під час брифінгу повідомили фахівці Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА.

Реконструкція в ОСДЮШОР “Надія” відбувається в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Останній раз басейн спортивної школи оновлювали ще до того, як Україна стала незалежною. Ми плануємо відновити не тільки чашу, а й виконати комплексний підхід по ремонту басейну, душових, роздягалень та кімнат гігієни», – пояснив провідний інженер відділу контролю за будівництвом управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА Ігор Царьов.

За дорученням голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної, більше уваги приділятиметься деталям, від яких залежить комфорт спортсменів.

На даний час вже виконано демонтаж покриття плитки басейну, приміщень роздягалень та душових, демонтаж системи опалення, вентиляції. Виконуються роботи по влаштуванню покрівлі над приміщенням басейну, демонтаж перегородок в приміщеннях роздягалень та душових.

З наступного тижня планується влаштування перегородок душових та роздягалень, обшивка стін вологостійкими гіпсокартонними плитами, влаштування системи опалення в приміщенні басейну та виконання робіт, що стосуються безпосередньо чаші басейну.

Проект фінансується за рахунок державної субвенції – задля розвитку спортивної інфраструктури області.

Як відомо, у закладі тренуються 586 вихованців з 5 видів спорту – легкої атлетики, футболу, боксу, бейсболу та софтболу. Юні спортсмени неодноразово займали призові місця на чемпіонатах України та Європи.

За інформацією підрядної організації, всі ремонтні роботи планують виконати до кінця 2021 року.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень