30.09
2021

29 вересня, відбулась офіційна церемонія відкриття агропромислової виставки «АгроЕкспо», у якій цьогоріч беруть участь керівники та представники вищих державних органів, а також закордонні партнери.

Високоповажні гості разом з головою Кіровоградської ОДА Марією Чорною взяли участь в офіційному відкритті виставки, а також оглянули експозиції виставки, де ознайомились із зразками сучасної сільгосптехніки, та відвідали «Покровський ярмарок».

Заступник Посла Великої Британії в Україні Ніколас Гаррокс подякував організаторам за запрошення та поділився своїми враженнями від візиту до Кіровоградщини.

«АгроЕкспо» є першою сільськогосподарською подією для посольства Британії за межами Києва. Економічні зв’язки між Великою Британією та Кіровоградщиною сягають 19 століття. 150 років тому двоє британських братів Роберт і Томас Ельворті заснували в Україні компанію з імпорту, яка згодом стала виробником сільськогосподарської техніки. Як і в 19 столітті, сьогодні Велика Британія рішуче налаштована знову стати партнером для українських фермерів та аграріїв», – сказав Ніколас Гаррокс.

Він висловив переконання, що у результаті співпраці з передовими технологіями з Великої Британії Кіровоградщина має потенціал тримати першість зі створення валового продукту в агросекторі в Україні.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень