7.05
2021

Керівники громад області повинні вирішити питання з несанкціонованими сміттєзвалищами на своїх територіях. На цьому під час спільної наради з правоохоронними органами наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Кіровоградської ОДА Валерій Жалдак сьогодні, 6 травня. «Ми сьогодні піднімаємо питання охорони навколишнього середовища. Це актуальна тема. Минулого тижня я був із робочою поїздкою в Добровеличківці, Новоархангельську, Гайвороні. Тобто, проїхали значну частину області. З колегами звернули увагу на сміттєзвалища на територіях громад. Подекуди вони хаотичні. Не впорядковані. На це головам громад слід звернути увагу», – сказав Валерій Жалдак.
Він нагадав, у регіоні функціонує понад 400 сміттєзвалищ.
«До обласного реєстру місць видалення відходів внесені 76,3% сміттєзвалищ області. Однак упорядкування та в подальшому рекультивації потребують практично всі. Контролюючим органам слід звернути на це увагу», – зауважив тимчасово виконуючий обов’язки голови Кіровоградської ОДА.
Нагадаємо, у березні депутати обласної ради прийняли комплексну програму охорони навколишнього природного середовища на 2021-2025 роки.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень