6.06
2022

Більше місяця волонтери місії «Агапе» з Олександрії Валерій та Емма Яришеві активно долучаються до суспільно корисних справ у селі Протопопівці. А саме – до роботи Центру культури і дозвілля. І зокрема, вони підтримують соціальний проєкт громади «Ділись добром», що спрямований на допомогу дітям-переселенцям та соціально незахищеним.

Так, Емма допомагає у проведенні творчих майстер-класів та творчих лабораторій, а також з харчуванням дітей, а Валерій займається з ними футболом. Приїздять вони до Центру щочетверга. Дуже приємно, що ці волонтери декілька разів передавали нам і гуманітарну допомогу у вигляді дитячих речей та взуття. А ще важливо, що наші діти дуже гарно про них відгукуються. І особливо що стосується занять з футболу, які проходять щочетверга о 14.00 год на спортивному майданчику біля ЦКД.
Хочемо зазначити, що саме Валерій проявив таку гарну ініціативу, оскільки 15 років сам займається футболом. Говорить, що це його хобі і що часто сам тренується на стадіоні «Олімп» в Олександрії, а також на штучних полях Цукрозаводської та Протопопівської шкіл. А коли одного разу він взяв участь у заходах ЦКД, то побачив, що є багато охочих дітей, які виявляють бажання грати у футбол. Тому, як волонтер, він забезпечує ці заняття спортивним інвентарем та формою самих гравців. І приємно, що з часом до них долучилися дітки не лише з самої Протопопівки, а й з Приютівки. А основне їх завдання, зі слів Валерія, – це здружити дітей між собою та відволікти від негативу, а також привити любов до здорового способу життя й активного відпочинку. І за місяць плідної роботи вже помітні суттєві результати, за що ми дуже вдячні Валерію і взагалі їхній молодій родині за допомогу і підтримку у вихованні молоді. Тож ми запрошуємо всіх охочих дітей до нас на безкоштовні заняття з футболу.

Наш кор.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень