15.11
2018

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді розширити базу оподаткування єдиного соціального внеску в розмірі 22% з 15 мінімальних зарплат (55,8 тисячі гривень) до 25 (104,3 тисячі гривень) і ввести регресивну шкалу відрахувань ЄСВ, інформує 1NEWS.


Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева на засіданні Кабміну.

“Ставка ЄСВ для заробітних плат, які перевищують межу в 104 тис грн буде зменшуватися аж до 5% для суми, яка перевищує 270 розмірів мінімальних зарплат. Також пропонується встановити в законодавстві про працю принцип диференціації заробітних плат на підприємствах”, – сказав Рева.

Як зазначив Рева, поряд з цим пропонується посилити відповідальність за несплату ЄСВ.

Він також зазначив, що 84 тис керівників підприємств отримують мінімальну зарплату в Україні, 20 тис з них – в Києві. Тоді як до зниження ставок ЄСВ в 2016 році з 38% до 22% цей показник становив 28 тисяч.

“Також 75% підприємств демонструють середню зарплату – до 4 тис грн, і це приватний сектор… Кваліфікована і некваліфікована праця оплачується за документами однаково”, – зазначив він.

За оцінками Мінсоцполітики, додаткові надходження в бюджет від таких заходів можуть становити до 10 млрд грн.

 

Один комментарий

 • Никодим пишет:

  Це що радicmь навпаки?
  Замicть пpогресивноi шкали оподаткування регресивна?
  Iз якимось бредом про розширення бази оподаткування. Розширення бази, це придумування новых податкiв. I при чому тут Труд.Кодекс iз диференцiaцiею? Зовсiм за дебiлiв нас держуть? Все що вiд уряду, все благо?… -скоро заревем вiд Ревиних щедрот! Сказал бы просто – богатые станут богаче…
  Был в США один президент, он напутствовал – нечем убедить, так хоть запутайте!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень