18.03
2022

16 березня, голова Кіровоградської ОДА/ОВА Андрій Райкович провів консультативну нараду з керівництвом департаменту АПК.

Ключова тема – посівна кампанія в області в умовах війни.

– Нам доведеться вперше на своєму віку сіяти хліб в умовах війни. Тому зараз потрібні не емоції, а чіткий розрахунок, професійний підхід, баланс між потребами і можливостями, щоб вчасно і якісно провести увесь комплекс весняно – польових робіт, – зазначив Андрій Райкович. – Війна, жорстокі бойові дії під боком. Але армію і країну потрібно годувати, раціонально використовувати паливно – мастильні матеріали і грамотно спрогнозувати потреби аграрного ринку.
Андрій Райкович поставив чітку задачу перед керівництвом АПК – бути на постійному зв’язку з профільним міністерством, моніторити ринок паливно – мастильних матеріалів, проаналізувати ринок посівних матеріалів і засобів захисту рослин. Щоб чітко сформулювати потреби аграріїв всієї області.

Одне з актуальних завдань на сьогодні – потурбуватись про своєчасне бронювання кадрового аграрного резерву та сервісних служб, які обслуговуватимуть аграрне та переробне виробництво. Андрій Райкович повідомив, що вже підписав відповідного листа до Міністра.

– Раніше, можливо трохи із сарказмом, говорили, що посівна і жнива – це битва за урожай. А зараз ми живемо в такий час, коли це дійсно буде битва, – констатував Андрій Райкович.

Очільник області зобов’язав департамент активізувати роботу за усіма напрямками, адже часу до старту польових робі зовсім небагато. В кінці тижня Андрій Райкович планує нараду вже з керівниками територій щодо детальнішого аналізу готовності до посівної кампанії.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень