12.06
2023

З кінця травня в місті розпочав роботу  кінотеатр «Блокбастер». Як розповіли в його адміністрації, це всеукраїнська мережа, яка має свої кінотеатри у багатьох містах країни. Вона спеціалізується на показах нових та прем’єрних стрічок.

Тобто відтепер мешканці нашого міста можуть дивитися прем’єрні покази одночасно з їх виходом у всіх кінотеатрах України. До речі, саме ця обставина змусила відкрити заклад трохи раніше запланованого – хотіли якнайшвидше показати нашому глядачу прем’єру кінострічки “Мавка”, вихід якої чекали з 2015 року!
Тож поки що кінотеатр не має навіть вивіски (кінотеатр заходиться у приміщенні ТЦ “Гранд Плаза” на третьому поверсі корпусу, що розташований на вулиці Софіївській (Луначарського).  Проте незабаром буде і вивіска, і власний сайт, на якому можна знайомитися з репертуаром та замовляти квитки онлайн. На сьогоднішній день їхня вартість становить від 100 (ранкові покази) до 200 гривень – вечірні. Для ВІП-зали – від 150 до 200 гривень. Вартість окулярів для перегляду фільмів у форматі 3D – 25 гривень.
В Олександрійському кінотеатрі встановлене найсучасніше обладнання, навіть з посрібленими екранами, що додає чіткості та  деталізації зображенню.
Дві зали розраховані на 68 та 92 місця. ВІП-зала – на 11. У фойє працює кафе, де можна замовити поп-корн або напої.

П. Фомін

Один комментарий

  • перевірка штрафу по номеру авто пишет:

    За предоставленную информацию благодарим

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень