1.04
2021

В Олександрії представили макет нового стадіону. Розробкою проекту реконструкції КСК Ніка займалась німецька компанія Hochtief Construction, відома участю у будівництві Арени Львів. Фактично, на місці нинішнього стадіону в Олександрії буде побудована нова будівля “з нуля”.

Після будівництва стадіон буде вміщати 8 000 глядачів, 700 VIP місць. Робоча зона для журналістів на 150 місць. Зона парковки передбачає 2000 місць, і ще 200 місць для VIP парковки. Кількість і площа нових роздягалень дозволить приймати матчі не тільки чоловічих, а і жіночих команд.

Початок будівництва планується у 2025 році, завершення за два роки. Вартість робіт € 30 млн. На період будівництва команда Володимира Шарана свої матчі проводитиме у Петрово, де Інгулець завершує цього року будівництво власної арени.

Таким чином нова Ніка може отримати від УЄФА рівень 4-ї категорії. Це дозволить тут проводити матчі групового турніру не тільки Ліги Європи, а й Ліги Чемпіонів, а також міжнародні матчі національної збірної України.

Сторінка вболівальників ФК Олександрія

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень