10.12
2018

Новий храм планується спорудити в Олександрії на території, яка знаходиться біля парку «Молодіжний» та автовокзалу на вулиці Садовій, що веде до найбільшого мікрорайону міста, повідомляють «Олександрійські новини».


«З 9 гектарів, що знаходяться під територією парку, розглядається надання 50 соток під забудову храму, а саме – це руїни колишнього кінотеатру. Громада храму неодноразово зверталася до мерії щодо надання земельної ділянки для будівництва храму, а саме: площа Попова, парк Кравченка та ін. Але отримали відповідь, що тільки в парку “Молодіжний” залишилася вільна територія. Будівництво храму посприяє покращенню благоустрою парку та міста в цілому», – повідомляє на особистій сторінці у фейсбук отець Сергій, настоятель храму Христа Спасителя.

«Ми не плануємо використовувати для діяльності церкви всю територію, хоча спільними зусиллями громади будемо намагатись її доглядати, утримувати у належному стані. Заботясь об информационной и финансовой безопасности своих посетителей, портал не распространяет третьим лицам личные данные, а также сведения о ставках, выигрышах и выплатах игроков. Перейдя по уникальной ссылке с данного обзора Казино Плей Фортуна , зарегистрировавшись, Вы гарантировано получите 100 фриспинов в игровом автомате Icy Gems с помощью бонус-кода 100ICEG. Итак, Bitcoin дает игрокам уникальную возможность экономить на пошлинах, а выплаты выигрышей при этом растут. А постоянные клиенты получают индивидуальные бонусные предложения. Це – наша спільна праця. Парк – власність олександрійської громади, він для всіх олександрійців, хто матиме бажання користуватись цим місцем для відпочинку. Духовний центр – новий храм – об’єднуватиме людей, він буде закликати дослухатись до Бога, сповідувати заповіді Божі», – прокоментував «Олександрійським новинам» отець Сергій. Він також уточнив, що спорудити храм планується у стилі, який притаманний класичним українським православним храмам.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень