6.01
2021

До Олександрійської міської ради протягом 2015 – 2020 років звернулося 185 учасників бойових дій із заявами на отримання земельних ділянок.

На сьогодні за вказаними цільовими призначеннями земельні ділянки отримали 128 заявників. Через невідповідність бажаного місця розташування земельної ділянки містобудівній документації та інших технічних причин 8 учасникам бойових дій було відмовлено. На даний час в Олександрії вільних земель для сільськогосподарської діяльності немає.
У зв’язку з адміністративно-територіальною реформою в Олександрійській територіальній громаді триває процес передачі у розпорядження додаткових територій. Після його завершення розроблятимуться плани розвитку відповідних територій.
Однак через відсутність вищевказаного затвердженого документу тимчасово немає можливості відведення земельних ділянок під особисте селянське господарство. Після розроблення та затвердження детальних планів будуть визначені перспективні території, які додатково зарезервують учасникам бойових дій та особам, прирівняних до них.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень