14.02
2020

Співробітниками податкової міліції Кіровоградщини викрито керівника одного з товариств області,  який без наявної ліцензії на право виробництва та роздрібної торгівлі алкогольними напоями здійснював незаконне виготовлення, зберігання та збут пива різних видів.

Незаконну діяльність щодо  виготовлення та збуту різних сортів крафтового пива, а також солодкого пива, вказаний підприємець розгорнув у м. Олександрія.
Відзначимо, що керівник даного товариства вже потрапляв у поле зору правоохоронців на торгівлі пивом без наявності ліцензії та був попереджений про недопустимість вказаних дій.

Однак, як засвідчила слідча дія, «підприємливий» чоловік продовжив розвивати свою незаконну діяльність, широко рекламуючи її  у  мережі Інтернет.Наразі незаконна діяльність  вказаної особи викрита та припинена. В приміщенні цеху проведено обшуки в результаті яких виявлено та вилучено обладнання для виробництва пива, залишки пивної продукції у кількості 267 літрів, мішки з солодом, грошові кошти, чорнові записи.

Прокуратура Кіровоградскої області

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Красиво, эстетичненько, стерильненько у них там.
    Вот бы так на неубиваемом ни тихим САПом, ни НАеБУ, даже СБУ БлиГе, на полуострове любви…)

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень