16.02
2016

Вже понад рік в місті Олександрія діє громадське формування «Славутич», одними з основних напрямків якого є охорона правопорядку на вулицях міста та волонтерська допомога учасникам АТО. Але нещодавно стало відомо, що ряд активістів формування створили місцевий осередок громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО». Чи залишаться членами формування та про причини створення осередку ГО згодився розповісти секретар новоствореної організації Олександр Давидов.

На сьогодні діяльність громадського формування вичерпала себе, адже першочерговим завданням там є підтримання правопорядку в місті разом з поліцією, адже це є основною метою організацій такого типу. Але поки писати заяву на вихід не збираюсь, адже одне іншому не заважає.

Але з його думкою згодні не всі, відомий олександрійський волонтер Сергій Качинський розповів, що він та ще група осіб в найближчий час напишуть заяви на вихід «Славутича».

В найближчий час, ряд осіб, які є засновниками нової організації напишуть заяви про вихід формування. Яке ми створювали відразу після майдану задля підтримки порядку в місті, зараз же пріоритети змінились і більшої допомоги потребують саме демобілізовані учасники АТО, тому ми вирішили працювати в цьому напрямку.

Нагадаємо, що головою Олександрійського осередку громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» є Конюшенко Володимир Іванович, який зараз проходить службу в Донецькому прикордонному загоні.

«0522.ua»

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень