17.03
2016

15 березня на ганку 2-го під`їзду будинку № 77 по вул. Калініна (в якому знаходиться автошкола, – авт.)  зловмисник міцної статури, який сховав своє обличчя під балаклавою, близько 16.00 метнув на капот «джипа» чорного кольору пакет з горючою сумішшю і миттєво зник з місця злочину.

Свідок (жінка) бачила цей момент, але щось вдіяти не мала змоги. Злочинець швидко побіг в напрямку вул. Червоного козацтва. Внаслідок  умисного підпалу повністю  вигорів моторний відсік дороговартісного  автомобіля.

Нагадаємо, що це вже третій в 2016 році випадок зумисного підпалу. Перший відбувся також по вул. Калініна (район Братської могили) в приватному секторі, коли зловмисник підпалив веранду сусідньої квартири. Перед цим він підпалив сарай сусідки. Другий випадок – пожежа в офісі церкви, що знаходиться на території міського Палацу культури (вул. 6-го грудня, 2).

Які мотиви цих трьох підпалів повинно встановити слідство. Чи це помста з особистих спонукань, чи це дії психічно хворих людей, що говорить наскільки  люди беззахисні від посягань злочинців.

«Істина від Олександрії»

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень