9.10
2018

Інформаційне агентство CBN (Центральноукраїнське бюро новин) очікує ліцензію на мовлення в цифровому телевізійному форматі у Кропивницькому й Олександрії. Про це повідомив директор ТОВ «Центральноукраїнське бюро новин» Вадим Мурований і поділився більш детальною інформацією з читачами «УЦ».

– 27 вересня на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення було проголосовано рішення про виділення нам частоти. Члени Нацради запитували і про конкретні терміни виходу в ефір. Я сказав, що все буде залежати від того, наскільки оперативно отримаємо обладнання, яке плануємо замовляти за кордоном. У разі нормального розвитку подій, тобто вирішення всіх організаційних і фінансових питань, нам буде потрібно днів 40 – 45. Вони навіть уточнили: «До Нового року точно вийдете в ефір?» Я відповів ствердно: «Напевно, так».

«У Кропивницькому й Олександрії є аудиторія, і є люди, з якими ми будемо працювати… В першу чергу хочеться поконкурувати на місцевому ринку, завдання таке. Всі соціологічні опитування свідчать, що за ступенем отримання інформації, як не крути, на першому місці – телевізор, на другому – Інтернет… Ми будемо серйозно конкурувати з місцевими каналами в плані створення обласних новин», – повідомив очільник нової телерадіокомпанії.

Один комментарий

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень