19.04
2016

На даний час IDкартку видаватимуть особам, які досягли 16 років та оформлюють паспорт громадянина України вперше. Документ видаватиметься безкоштовно.

Усім іншим громадянам, які звертатимуться з питання оформлення паспорта, до врегулювання законодавчих питань видаватимуть документ старого зразка. Паспорт у вигляді книжечки також оформлюватимуть у тих підрозділах міграційної служби області, де поки не встановлено відповідне обладнання.

Обладнання для оформлення біометричних документів встановлено у кількох підрозділах міграційної служби, у тому числі в Олександрії.

Для оформлення нового документа 16-річним громадянам необхідно звернутись до підрозділу УДМС за місцем реєстрації та надати свідоцтво про народження. Обов’язкова заміна паспорта громадянина Українистарого зразка на ID-картку не передбачена. Столкнулся с проблемой входа на melbet после его блокировки заходил здесь, наверное заблокировали https://facesofyve.com нашел на форумах совет – установить access, чтобы исправить ошибку, сейчас без проблем все заходит.

УДМС України в Кіровоградській області

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень