17.02
2016

Під час проведення тренінгу з медіаграмотності студенти  Олександрійського педагогічного коледжу створювали власні брехливі новини та розказували їх своїм товаришам з  “телевізора”.

Як пояснила активіст  Координаційного центру волонтерів Олександрії  та  тренер з медіаграмотності Ірина Трофімова, така методика дає слухачам тренінгу розуміння, що фейкові новини може вигадати і транслювати будь-хто.

Щоб не потрапити на гачок творців подібного відео-, фото- чи просто текстового контенту потрібно критично мислити, не сприймати на віру  повідомлення та шукати альтернативні джерела для перевірки інформації.

Подібні медіатренінги  проходять в 14 областях України у рамках Проекту «Програма медіаграмотності для громадян», який отримав підтримку глобального фонду миру та безпеки, Міністерства внутрішніх справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD   Canada). Проект є результатом співробітництва трьох організацій: Академії української преси, IREX та  StopFake. Очікується, що після тренінгу учасники стануть свідомішими медіакористувачами.

«Перша електронна»

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень