29.01
2020

29 січня міський голова С.Цапюк провів нараду стосовно виведення з експлуатації теплових мереж значної протяжності, які потребують капітальної заміни.

Директор КП «Теплокомуненерго» А.Грибачова доповіла про технічні аспекти, орієнтовну вартість будівництва модульних котелень, а також можливість опалення житлових і соціальних об’єктів від твердопаливних котелень.
На попередній нараді було визначено 4 мікрорайони, в яких доцільно провести заходи щодо переходу на квартальні котельні.
Перший мікрорайон – це будівництво котельні для ДНЗ №16. Тим споживачам, які знаходяться на одних тепломережах із садочком, у тому числі, силовим структурам структури і районній бібліотеці, рекомендовано перейти на індивідуальне опалення.
Наступний мікрорайон: будинки по вул. Захисників України, Бульварній і Діброви (в районі військової частини і школи №19). Керівнику твердопаливної котельні, що опалює Міську лікарню №1 буде запропоновано опалювати відповідні об’єкти.
Аналогічна ситуація з багатоповерхівками в районі дитячої лікарні по вул. М.Грушевського і вул. Зерваницького. Також ПП «Каярд» буде запропоновано опалювати будинки від котельні міської дитячої лікарні.
Останні, найпроблемніші з точки зору технічних можливостей є: Палац урочистих подій і багатоповерхівки по пр. Соборному №№43,45, які знаходяться біля річки Березівки, оскільки на даній території відсутня можливість прокладання газових мереж. Тож відповідне питання більш детально вивчатиметься КП «Теплокомуненерго».
Також А.Грибачова назвала вулиці, на яких необхідна 100% заміна трубопроводів до початку опалювального сезону. Це вул. Перспективна від вул. Братської до вул. Шевченка; вул. Діброви від вул. Братської до вул. 6-го Грудня; вул. Григорія Усика від вул. Братської до вул. Григорія Сокальського. С.Цапюк доручив директору КП «Теплокомуненерго» обрахувати, скільки коштів необхідно для заміни відповідних мереж, аби у наступному опалювальному сезоні місто без труднощів отримало тепло.

Сайт міськради

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень