20.07
2021

На Кіровоградщині визначили найбільш «проблемні» сміттєзвалища. На території області налічується 402 сміттєзвалища, більшість з них експлуатується за відсутності проектно-кошторисної документації, без оцінки впливу на довкілля.

Перший заступник начальника Держекоінспекції Придніпровського округу Віктор Петрікеєв повідомив, що ситуація, яка склалася в області з побутовими відходами з точки зору екологічного законодавства є вкрай негативною і такою, що тягне за собою небезпечні наслідки вперше для підземних водоносних горизонтів.
«На сьогодні особливо критична ситуація склалася в м. Олександрія. Нами було встановлено ряд порушень, а саме: відходи не ущільнюються у повній мірі, відсутня огорожа вздовж полігону, що призводить до засмічення прилеглих територій, висипання сміття здійснюється на землях біля полігону , спалювання відходів, також полігон не оснащений системами захисту ґрунтових вод, вилучення та знешкодження біогазу та фільтрату. Приписи не виконуються», – зауважив Віктор Петрікеєв.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень