22.12
2021

В Кіровоградській облдержадміністрації розробили проект обласного бюджету, який є збалансованим, напруженим, але реальним для виконання.

Пріоритетні параметри проекту обласного бюджету 2022 такі: на забезпечення заробітної плати, виплату стипендій, якісного рівня освіти, на фінансування системи охорони здоров’я, на забезпечення ефективної роботи обласної системи соціального захисту та посилення гарантій соціального захисту населення, на розвиток фізичної культури і спорту, культури та мистецтв та на розвиток інфраструктури.

«Серед масштабних проектів на наступний рік є придбання радіотерапевтичного обладнання для обласного онкологічного диспансера, розробка проектів реконструкції обласної та дитячої обласної лікарень в рамках програми «Велике будівництво», а також розробка проектів масштабного спорткомплексу і урбан-парку. Формування проекту обласного бюджету здійснено на основі нормативних документів, які визначають бюджетну політику держави та області на 2022. Підкреслю, що бюджет є основоположним документом для розвитку нашого регіону, тож ми розраховуємо на підтримку з боку депутатського корпусу, адже турбота про жителів Кіровоградщини – наше спільне завдання», – акцентував заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Шеремет.

Разом із відповідними матеріалами проект направлено на розгляд Кіровоградській обласній раді.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень