1.04
2021

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбулася презентація книги «Історичний календар Кіровоградщини 2021 Етюди у червоному, чорному, синьо-жовтому кольорах про участь єлисаветградців у революції 1917-1921 рр.», сьогодні 31 березня.

Про це повідомила заступник голови ОДА Світлана Лобанова.
«Мені дуже приємно, що пошуковці, краєзнавці, письменники протягом багатьох років невпинно, по крихті збирають безцінні матеріали, фотодокументи, свідчення про події минулого. Такі напрацювання, такі книги єднають покоління. Адже тут зібрано надзвичайно важливу інформацію як про історичні постаті минулого, так і про актуальні здобутки та досягнення тих, хто творить історію сьогодні» – повідомила заступник голови облдержадміністрації.

Вона наголосила, що видання книг такого рівня для нашої області є значущим, тому обласна влада й надалі приділятиме значну увагу реалізації таких видань, адже ця співпраця – це, перш за все, маркер ставлення влади до історичної краєзнавчої літератури.
Зазначимо, автором-упорядником книги є відомий дослідник Володимир Босько.
В календарі опубліковані 35 історико-краєзнавчих нарисів та розвідок з історії революційного руху на території Єлисаветградщини, починаючи з 1869 року.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень