20.05
2021

Кабінет Міністрів вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій на своєму засіданні сьогодні, 19 травня. Про це повідомив директор департаменту соцзахисту населення ОДА Олександр Догаров. «Уряд проаналізував ситуацію та вирішив скоригувати правила отримання субсидій. Зміни стосуються, зокрема, власників кількох житлових об’єктів, а також сум депозиту, що впливає на призначення допомоги», – уточнив Олександр Догаров.
За його словами, на допомогу від держави можуть претендувати громадяни, які мають у власності квартиру в місті та будинок у селі.
«Якщо заявник на субсидію є власником кількох квартир у місті, то допомога йому не призначається. Однак, у разі одночасного володіння квартирою в місті та будинком в селі, – заявник має право на субсидію», – роз’яснив директор департаменту соцзахисту населення ОДА.
Олександр Догаров також зауважив, що уряд переглянув суму депозиту, яка впливала на призначення державної допомоги.
«Відтепер на субсидію можуть претендувати ті, хто має на депозиті до 100 тисяч гривень», – додав посадовець і зауважив, що досі враховувалася сума до 56 750 гривень.
Нагадаємо, з травня на Кіровоградщині діє оновлений механізм призначення субсидій, згідно з яким усі отримувачі мають подати документи для перепризначення субсидії. Документи для призначення житлової субсидії з травня можні подати протягом травня-вересня.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень