23.11
2018

«Укрпошта» не буде скорочувати відділення, і проблем з доставкою пенсій не буде. Скорочення відділень «Укрпошти», зокрема у сільській місцевості, стало проблемою, в першу чергу, для людей похилого віку – вони не можуть вчасно отримати пенсію. Наголошую, що ані зі скороченням відділень, ані зі скороченням поштарів миритися ми не можемо.

Тому запропонував Уряду виділити 500 млн грн на компенсацію «Укрпошті» видатків на доставлення пенсій. Ці гроші підуть на те, щоб захистити пенсіонерів, адже пенсії потрібно збільшувати, а не вираховувати з них додаткові кошти.

Петро Порошенко (реклама в Фейсбук)

P.S.Месячная заработная плата руководителя Украинского государственного предприятия почтовой связи “Укрпочта” Игоря Смилянского составляет 333 тыс. грн.

P.P.S. Комментарии под рекламой Президента.

Наталья Петрова Робочі дні нам скоротили,зарплату урізали, навіть 2 тисячі немає.Чи захоче хтось робить на пошті при такій зарплаті.

Галина Карпенко Да это все ложь,я на почте работаю ни зарплаты,ни доплаты за доставку пенсий у почтальонов нет,а он нам,что говорит,а почтальон это первый человек на селе и думают о пенсионерах и принести с магазина и поговорить по душам.

Анна Щерба Їх козлів треба заставити прожити за 1452 грн і їхати 25 км получити.

Іван Бирчак Ви дайте Смілянському і його замам зарплату зо п’ять тисяч, а решту розкиньте між відділеннями і не треба буде з бюджету виділяти.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень