30.03
2018

    У хірургічному та гінекологічному відділеннях Олександрійської центральної районної лікарні завершився ремонт. Тут установили нові пластикові вікна, сучасні світильники й підвісну стелю, замінили двері, плитку та шпалери. Крім того, закупили нове обладнання і меблі.

    Ремонтні роботи в гінекологічному та хірургічному відділеннях Центральної районної лікарні почалися в жовтні 2017 року, а закінчилися в березні 2018. «Цей ремонт був довгоочікуваним і вкрай необхідним, адже ми прагнули покращити як умови перебування пацієнтів у стаціонарі, так і умови для роботи нашого медперсоналу, – відзначила заступник головного лікаря ЦРЛ з медичної частини Тетяна Прошина. – Слід зазначити, що ремонтні роботи проводилися в доволі екстремальних умовах, адже жодне відділеня на цей час не припиняло своєї роботи. До того ж, поряд проводиться ремонт новоствореного гемодіалізного центру. Проте ми приймали хворих у звичайному режимі, організувавши проведення всіх оперативних втручань згідно з санітарно-епідеміологічними нормами. Naujos statybos butai Klaipėda spausk. Ремонт у гінекологічному відділенні проводився власними силами – працівниками господарчої служби під професійним керівництвом Людмили Мороз».

    До речі, раніше стаціонар гінекокологічного відділення розташовувався в лівому і правому крилах двоповерхової будівлі, зараз же праворуч розташувався вищезгаданий гемодіалізний центр (який заплановано відкрити у червні цього року). Проте, за словами адміністрації лікарні, через це не довелося скорочувати кількість гінекологічних ліжок – частина з них (а саме 6 ліжок) нині розміщуватиметься у хірургічному відділенні виключно для післяопераційних хворих.

  Із бюджету на ремонтні роботи і облаштування виділили 1 млн 372 тис. грн. На ремонт гінекологічного відділення використали 275 тис. грн, на меблі, медичний відсмоктувач, пральну машину, 2 водонагрівачі та 2 кондиціонера – 41 тис. грн. На ремонтні роботи в хірургічному відділенні використали 947 тис. грн, 109 тис. грн – на медичні меблі, 3 кондиціонери, водонагрівач та інструментарій для проведення оперативних втручань.

Ірина Кошкіна

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень