25.11
2019

25 листопада міський голова С.Цапюк провів чергову робочу нараду з підготовки господарського комплексу до зими та роботи під час снігопадів. 

На нараді було заявлено, що мережі, яким по 40-50 років, потребують заміни. Тож іноді виникають проблеми через пориви тепломагістралей. Ситуацію значно ускладнює те, що у тариф на тепло жодного разу не включалася інвестиційна складова, сплата якої б дала можливість замінювати мережі. Тож у планах міської влади на наступні роки поступово вирішувати відповідне проблему.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

 • Інший кут зору.. пишет:

  Сучасний, комплексний бред, від Сучасноі Олександріі, і не тільки…
  Почнемо: –
  Постановка самого питання зносу теплових мереж в період розгону опалювального сезону – “оцените красоту игры”!)). 40-50-т років експлуатаціі – визріла саме в зиму 2019-20р.р!?)) Мережі, в умілих вустах, легко перетворюються на магістралі… Хоча є магістральні мережі, відгалуження від них і мережі споживацькі БКБ з приватними квартирними батареями. Скрізь(!), пориви і аваріі, це велике лихо з наслідками, котрому слід завчасно запобігти. “Готуй сани літом”!
  Якось так, наче оправдовуючись, лепечуть щось про відсутність інвестиційноі складовоі у структурі тарифу.
  Так вона завжди була, завжди враховувалась, але законодавчо обмежувалась 12%(!) – і на більше, “рот не разевай”! – Куди йшла? На котли чи мережі, газ чи зарплату – “тайна сия велика есть”!
  Як і друга тайна, про яку ні пари з вуст! -Начебто і не існує АМОРТИЗАЦІЯ!!! Амортизаційні відрахування на відновлення обладнання яке багаторазово задіяне у виробничому циклі, виготовлені і постачанні товару. Товар специфічний – ТЕПЛО(!), носій – г/вода, засіб доставки – напорні труби. І входить своім обов’язковим відсотком у собівартість одиниці товарноі продукціі. Де ці амортвідрахування?, за кожний рік експлуатаціі тепловоі мережі? За такий термін (40-50 років), на амортизаціі пора вже накопичити таку суму, що вистачить на повне оновлення магістральних мереж! А не породити ПРОБЛЕМУ, чергового пограбунку населення, над яким – “Чапай еще думать станет”!))
  У паралічній економіці, ні добрим словом, ні пісталетом… тільки обманом, тільки лапшою на вуха можна продовжити агонію!(( З чим і справляємось!))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень