12.02
2019

У парку храм не побудують

Рубрика: Новости. Автор: Iryna Koshkina

11 лютого відбулося засідання комісії, яка розглянула усі пропозиції, які надійшли від олександрійців щодо змін у проекті генплану. Зокрема, релігійна громада Української Православної Церкви звернулася з проханням виділити територію під майбутнє будівництво храму, запропонувавши одне з місць: у сквері ім.Л.Попова, сквері ім.Ю.Кравченка або у парку «Молодіжному» (вул.Садова).

Їхнє звернення на сесії міської ради озвучив депутат від БПП Віталій Заріцький. Після опублікування інформації про у мережі Facebook розгорілися справжні баталії щодо цього питання. Більшість коментаторів висловлювали своє відверто негативне відношення до будівництва храму у зеленій зоні.

У той же час від громадських організацій надійшли листи з позицією проти будівництва культових споруд на території парку, повідомляє прес-служба Олександрійської міської ради. 

Обговоривши дане питання, комісія прийняла рішення відмовити у будівництві храму в скверах ім.Л.Попова та ім. Кравченка, тому що це охороунні зони пам’яток архітектури місцевого значення. Також розглянуто спірне питання щодо розміщення храму в парку «Молодіжному». Члени комісії проголосували проти відповідної забудови у парку.

К.Давидова

коментарі 4

 • Кожна людина унікальна. Один коли захворіє одразу біжить до лікарні лікуватись, інший лікується вдома своіми методами. Так і в питаннях віри. Комусь достатньо вечером подякувати Богу за прожитий день, а комусь потрібно сходити до храму. Якщо дійсно є громадська потреба у церкві, то чому ні. Чи може чергову ” наливайку” поставим? Вона дійсно буде окрасою парку.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Как то так.. пишет:

  Чем не угодил!, вычищенный вами здесь коммент?
  -Вражду межконфессиональную религиозную разжигал?
  – Кого-то обидел, персонально?
  – Чувства всех верующих оскорблял?…
  – или… “без лиры, милость к падшим призывал”?, – через разум!

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Gavrilenko пишет:

   Отвечаю: “вычищенный нами коммен” груб и не отвечает политике редакции. У себя в Фейсбук можете писать что угодно, а на нашем сайте только то, что редакция посчитает уместным. Так понятно?

   Мне нравится! Thumb up 0

 • Как то так.. пишет:

  “Хитер-бобер!”))
  У вас же предварительный пропуск(модерация до публикации!).
  Сначала “чистилище” редакционной политики прошел…затем внезапно “погрубел”!? – Не лицемерие, беспринципность и изменчивую покорность политики уместности застолбить норовите?
  -Ну – ну!,
  .. или только фейсбучные рецепты выписывать?
  Мое понимание, понятно?

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень