10.10
2019

Про невиконання договірних зобов’язань з боку керівництва ФК «Олімпік» розповіли сьогодні, 10 жовтня, на прес-конференції гравці команди.

Склад команди, який налічує 30 гравців, представлений футболістами з п’яти африканських країн – Кот Дівуару, Сенегалу, Гани, Гамбії та Нігерії.

За словами гравця «Олімпіка» Стіва Куассі у Кропивницькому він живе два роки. Згідно контракту, який він показав, щомісяця футболіст має отримувати 4200 грн., проте за два роки керівництво клубу йому жодного разу нічого не виплатило:
– Ми не хотіли піднімати ці проблеми, які вже тривають два роки, але в нас немає вибору. У нас проблеми з їжею, медициною, у нас немає грошей взагалі. Як можна тренуватися, виступати в чемпіонаті якщо немає нормального харчування? Наш тренер Юрій Кевліч обіцяв нам, що якщо ми добре гратимемо, то нас помітять і заберуть у відомі українські футбольні клуби. Ми багато разів зверталися до нього, але тренер каже, що якщо нас не влаштовує, він радить повертатися до Африки. Ми зібралися розповісти про наші проблеми, щоб нам допомогли їх вирішити. Я буду боротися за справедливість.

Інший гравець «Олімпіка» Міхаель Нчу повідомив, що коли їхав до нашого, мав мрію, як і кожен гравець клубу – показати себе та далі виступати за великі команди. Але обіцяне не відповідає дійсності:
– Ми чекаємо, але нічого не виконується, тренер не має до нас поваги. Розмовляти далі немає сенсу, тому ми змушені повідомити всім про наші проблеми.

На запитання журналістів, що сьогодні вранці їли спортсмени, вони повідомили, що нічого, і взагалі харчуються один раз у день.
Щоб прожити, футболісти з Африки змушені звертатися за допомогою до рідних.

Гречка

Один комментарий

  • Земляк пишет:

    Поки що горіхи падають з наших “пальм”! Вони їстівні.
    Далі стане гірше…, чай, не Африка!))
    А узнаєте скільки зимою теплозабезпечення коштуватиме,… про вірьовку й мило, думки ваші ген-ген полинуть))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень