22.12
2021

Сьогодні, в режимі онлайн, відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
Засідання відбувалося під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко.Традиційно були присутні представники галузевих міністерств і відомств України, обласних державних адміністрацій, професійних спілок.
У фокусі була проблема наявності значної заборгованості із заробітної плати на підприємствах та визначення шляхів її вирішення. Крім того, в ході засідання розглянуто питання про стан виконання доручень Прем’єр-міністра України щодо забезпечення повного погашення боргів до кінця поточного рокуна тих підприємствах, де вони складали менш ніж 15 млн.грн.
За оперативними даними станом на 20 грудня 2021 року,заборгованість із заробітної плати в області зменшилась до початку року на 2,5 млн. грн. (на 16%). і склала 8,6млн. грн. З неї 79% – це заборгованість на 4 державних підприємствах, органами управління яких є центральні органи влади.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень