24.11
2021

23 листопада, під головуванням очільниці Кіровоградської ОДА Марії Чорної відбулось установче засідання нового складу аграрної ради області.

У засіданні взяли участь керівники і представники фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств Кіровоградщини.

«Хочу сказати, що я завжди відкрита до діалогу з товаровиробниками, адже у нас єдина ціль – працювати на розвиток бізнесу в області та підтримувати його. На засіданнях ради я б хотіла, щоб ми спільно могли вирішувати проблеми, які турбують аграріїв. На кожне з них запрошуватимемо керівників відповідних відомств, з якими безпосередньо зможемо обговорити проблемні питання», – сказала Марія Чорна.

Зокрема, учасники засідання поспілкувались про підсумки проведення жнивної компанії у 2021 році і перспективи державної підтримки сільськогосподарських виробників у 2022 році та про податкові новації у сільському господарстві.

Окремо зупинились на сучасних трендах діджиталізації в сільському господарстві – присутнім презентували чат-бот «Помічник аграрія», який покликаний полегшити комунікацію представників агробізнесу.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень