20.10
2021

Вчора, 19 жовтня, під час наради з головами ОГТ начальник департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко та начальниця обласного департаменту освіти і науки Ельза Лещенко розповіли про темпи вакцинації педагогічних працівників на Кіровоградщині.
Так, станом на 19 жовтня із більше 31 000 працівників усіх закладів освіти області вакциновано 82,3%. З них заклади загальної середньої освіти 97,6%, дошкільної -62%, позашкільної -78%.«На Кіровоградщині наразі 328 дошкільних закладів працює очно, лише 2 дистанційно, з 301 закладу середньої освіти навчаються 136 закладів (очно-118, змішано -4, дистанційно 14) та 165 шкіл на канікулах. У місті Кропивницький 35 на канікулах, 2 очно, 3 змішано, 1 дистанційно. у Світловодську – 11 дистанційно, а в Олександрії та Знам’янці – канікули», – уточнила Ельза Лещенко.
За її словами серед закладів обласного підпорядкування – 9 на канікулах, 1 – дистанційно. професійно-технічної – тільки ПТУ у м. Світловодськ на дистанційному навчанні. З закладів передвищої освіти тільки Олександрійський медколедж та Світловодський політехнічний коледж на дистанційному навчанні. А з вишів – тільки Льотна академія навчається дистанційно.
Посадовці наголосили, що вакцинація педагогічних працівників від коронавірусної інфекції – єдиний та надійний спосіб уникнути переходу на дистанційну форму навчання, за умови введення в Україні більш жорстких карантинних обмежень.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень