12.10
2021

Вчора, 11 жовтня, у Кіровоградській ОДА відбулось позачергове засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з приводу забезпечення проведення сталого опалювального сезону в бюджетних установах та організаціях.

За словами заступника голови облдержадміністрації Сергія Поліщука, через суттєве зниження середньодобової температури необхідно терміново дозаключити договори на постачання природного газу в низці підприємств області.

Як повідомив директор департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу ОДА В’ячеслав Дубровський, за результатами наради з Міністерством розвитку громад та територій з Міненергетики і «Нафтогаз Україна» наразі проєкт договору про постачання природного газу бюджетним організаціям знаходиться на погодженні в Уряді.

«Для бюджетних установ, згідно з вказаним договором, пропонується тарифний план на природний газ 16, 80 грн за кубічний метр з ПДВ без доставки до кінця наступного року», – повідомив В’ячеслав Дубровський.

Як додала директор департаменту освіти та науки ОДА Ельза Лещенко, деякі заклади освіти області вже розпочали опалювальний сезон.

“У 9 громадах області вже розпочато опалювальний сезон, загалом це 92 освітніх заклади”, – повідомила Ельза Лещенко.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень