8.11
2021

Відсьогодні, 8 листопада, в Україні невакцинованих від коронавірусу працівників держслужби відсторонили від роботи, згідно з «карантинною» постановою № 1236.

За словами керівника апарату Кіровоградської ОДА Павла Топчія, із 540 працівників облдержадміністрації вакциновано 519, що становить 96%.

«На сьогодні відсторонено від роботи 4 працівника. Ще 17 не потребують вакцинації, оскільки нещодавно перехворіли, або ж мають протипоказання», – повідомив Павло Топчій.

Посадовець також додав, що в усіх чотирьох райдержадміністраціях області вакциновано більше 90% працівників.

«У Голованівській РДА вакциновано 98%, від роботи відсторонено одного працівника, у Кропивницькій РДА – 97% отримало імунізацію, і також один відсторонений, у Новоукраїнській РДА вакциновано 90%, відсторонено троє, у Олександрійській РДА зробили щеплення від коронавірусу 91% працівників, від роботи відсторонили трьох держслужбовців», – сказав Павло Топчій.

Нагадаємо, відповідно до переліку, затвердженого наказом МОЗ від 4 жовтня 2021 р. № 2153, обов’язковим профілактичним щепленням підлягають працівники:
1. Центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
2. Місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
3. Закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень