8.10
2021
У Кіровоградській ОДА обговорили хід ремонтів доріг загального користування державного значення регіону в рамках програми Президента України «Велике будівництво» в рамках тематичного брифінгу за участю заступника голови Кіровоградської ОДА Сергія Поліщука та представників Служби автомобільних доріг в області.
Сергій Поліщук нагадав: Кіровоградщина межує з 5-ма областями, тож значна увага приділена капітальному, середньому поточному ремонтах та експлуатаційному утриманню доріг загального користування. На сьогодні в області 2056,8 км доріг загального користування.
«За ініціативи Президента України роботи з ремонту та реконструкції автомобільних доріг в рамках програми «Велике будівництво» тривають. Зараз у виконанні 6,8 млрд. гривень. Ремонтом охоплені 338 кілометрів доріг. Темпи не зменшуються. Цього року ми маємо практично на завершенні автомобільну дорогу М-30, яка з’єднує схід та захід України. Дорога від Новоархангельська до Кропивницького практично завершена, там ведуться роботи з влаштування засобів безпеки дорожнього руху», – розповів Сергій Поліщук.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень