1.04
2016

У Червоній Кам’янці (Олександрійський район) ось уже п’ятий рік поспіль діє достатньо унікальний за своїм форматом вокальний колектив – ансамбль «Віночок».

Торік він неодноразово ставав лауреатом різних співочих конкурсів, як міського, так і обласного значення. Зокрема, переможцем співочого конкурсу у Дніпропетровську, де разом з кубком отримав і сертифікат на двісті євро та можливість взяти участь у міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряне сяйво», що триватиме з 12 по 19 червня 2016-го у Болгарії.

Проте самотужки організувати візит до сусідньої країни колективу не під силу. І тому через наше видання вони просять фінансової підтримки у своїх земляків та однодумців. Та щиро сподіваються, що в районі обов’язково знайдуться небайдужі люди, які допоможуть втілити їхні мрії у реальність. А тим самим і відстояти честь Кіровоградщини на міжнародному рівні. Загальна вартість поїздки сягає близько 60 тисяч гривень. Кожна копійка для піснярів на вагу золота. Вони будуть вдячні всім, хто їх підтримає.

До слова: З моменту створення і по сей день «Віночок» очолює 76-річний мешканець Червоної Кам’янки Іван Суботюк. До складу ансамблю входить шість жінок і двоє чоловіків, віком від 32 до 80-ти років. У репертуарі колективу – українські народні пісні, любов до яких і згуртувала простих сільчан. Запорукою їхньої перемоги на Дніпропетровщині стала пісня «Очі Божої матері» на слова Олександра Тараненка й музику Івана Суботюка.

«Перша електронна»

За додатковою інформацією звертайтесь до керівника ансамблю «Віночок» Івана Суботюка за тел. 097-235-35-31 або учасниці колективу Мирослави Орлової за тел. 097-112-67-82.

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень