3.02
2022

АгроВіста планує переобладнати цукровий завод на альтернативне паливо через високу ціну на газ.

«Якщо ціна на газ найближчим часом не зміниться, виробництво цукру в Україні стане збитковим», – сказав засновник та співвласник групи компаній «АгроВіста» в інтерв`ю Latifundist.

Анатолій Кузьменко каже, що цукрова галузь загнана в глухий кут: «Я говорив з багатьма колегами. Хтось з них більше закупив газу раніше, хтось менше. Але постраждають всі. Формула дуже проста: чим більше буряків, тим більше проблем».

Він каже, що переобладнання цукрових заводів — проблемне питання, тому що Україна підписала Кіотський протокол. Згідно з ним країна зобов’язалася обмежити використання вугілля. Тому сьогодні отримати дозвіл на переобладнання цукрового заводу для використання того ж самого вугілля дуже складно.

«Будемо намагатися отримати необхідні дозволи на переобладнання. Як це буде — покаже час», — поділився Анатолій Кузьменко.

За його словами, потрібно з’ясовувати чи можна отримати дозвіл на переобладнання заводу, наприклад на вугілля. Відтак, відповідні спеціалісти будуть займатися цим завданням.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень