12.05
2022

12 травня під час засідання виконавчого комітету міський голова Сергій Кузьменко зупинився на питаннях діяльності підприємців та їх підтримки міською владою у воєнний час.

«Ми зустрічаємося із підприємцями з центрального ринку, у яких є свої виклики та проблеми. У березні ми їх підтримали і на 50% зменшили плату за ринкові послуги. Тарифи на центральному ринку останній раз затверджувалися ще у 2019 році, відповідно за цей час відбулися зміни ціноутворення, стали дорожчими енергоносії, зросли заробітні плати. Тарифи не відповідали собівартості утримання самого комунального підприємства, тому планували збільшити на 30% вартість ринкових послуг.

В країні розпочалася війна і ми утрималися від такого рішення. Але підприємство повинно і надалі працювати, тому ми хочемо виділити із місцевого бюджету 400 тисяч гривень на його підтримку. Ринок не має бути дотаційним підприємством, але на час війни ми підтримуємо наших підприємців, щоб вони мали можливість забезпечувати свої родини, допомагати Збройним Силам України та сплачувати податки до Олександрійського бюджету», – зазначив міський голова.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень