7.08
2019


Як повідомляють у відділі інформаційних систем 
Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (12,5%), менеджерів та професіоналів (25,6%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (19,5%), кваліфікованих робітників з інструментом (14,0%), фахівців (13,4%), та найпростіші професії (15%).

Станом на 1 серпня 2019 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 1,5 тис. осіб, з яких 69,5 % складали жінки, 28,9% – молодь віком до 35 років, кожен другий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 27,1 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.
Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні – липні 2019 року перебувало 3,3 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у червні місяці – 0,216 тис. осіб. 
Протягом січня – липня 2019 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 1592 особи, з них 904 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – 275 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 370 осіб.
Станом на початок серпня 2019 року 1,0 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.
Станом на 1 серпня 2019 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила – 184. У середньому на одну вакансію претендувало 8 осіб.
На сьогодні затребувані на ринку праці: завідувачі лабораторії (освіта) , головні бухгалтери, менеджери з постачання та збуту, інженери – конструктори, лікарі – терапевти, викладачі професійно – технічних навчальних закладів, вихователі дошкільних навчальних закладів, швачки. водії автотранспортних засобів, прибиральники службових приміщень, вантажники, продавці продовольчих та непродовольчих товарів та інші.

Олександрійський міськрайонний центр зайнятості

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень