23.06
2021

23 червня міський голова Сергій Кузьменко разом зі своїм першим заступником Юрієм Гугленком та радником Сергієм Коваленком відвідали об’єкт, аби ознайомитися з ходом робіт.

На сьогодні у відділенні працівники підрядної організації замінили дерев’яну основу даху і невдовзі приступлять до перекриття покрівлі. Паралельно здійснюється демонтаж у приміщеннях та за результатами аудиту уточнюються роботи, які необхідно включити в проєкт реконструкції.
Начальник управління охорони здоров’я Тамара Сакара поінформувала, що відділення буде розраховане на 25-30 ліжок та буде обладнане чотирма окремими боксами для хворих. Також вона повідомила, що на сьогодні доопрацьоване питання щодо збільшення потужностей забезпечення киснем з 4 до 6 кубів.
У ході робочого візиту до лікарні міський голова прокоментував ЗМІ хід реалізації даного проєкту: «Завершується аудит і ми бачимо, що, треба більш детальна реконструкція. Потрібно багато чого змінити, аби це приміщення виглядало так, як я давав завдання, що лікар має зайти і в комфортних умовах для пацієнта надати комфортну послугу. Це ціль, це мета, і шлях до цього непростий. Тому вносимо зміни у проектно-кошторисну документацію та включаємо роботи».
Окремо Сергій Кузьменко зупинився на питанні технічного оснащення лікарні: «Для інфекційного відділення дуже важлива наявність централізованого забезпечення киснем, тому будуть встановлені кріоциліндри та буде здійснена розводка систем кисню під всі ліжка».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень