30.10
2018

Три золотих, одна срібна та одна бронзова нагорода забезпечили збірній Кіровоградської області третє місце на кубку України з військово-спортивного багатоборства імені генерала Кульчицького.

Турнір відбувся з 12 по 14 жовтня у місті Полтаві та зібрав близько 120 спортсменів із 13 регіонів України. До збірної Кіровоградщини увійшли хлопці з Кропивницького та спортсмени олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист».

Слід зазначити, що головним суддею змагань був призначений президент ПСК «Захист» Андрій Ярошевський, а обслуговувати поєдинки, серед інших, було довірено ще одному олександрійцю – Сергію Расторгуєву.

Згідно з регламентом, 12 жовтня спортсмени змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки з відстані 7 метрів, наступними днями відбувалися поєдинки зі всестильового бою.

За підсумками двох дисциплін золоті медалі у нашій команді вибороли Олександр Артемюк, Олексій Кравченко та Артем Кравченко, срібну – Євген Василенко, а бронзову – Владислав Гарькай.
Вітаємо спортсменів з перемогою і бажаємо їм вдалого виступу на найближчому чемпіонаті світу, який відбудеться через місяць у Харкові!

Кіровоградська обласна федерація військово-спортивного багатоборства висловлює щиру подяку голові Приютівської об’єднаної територіальної громади Андрію Коломійцеву та торговельній мережі «Маркетопт» за допомогу в організації поїздки на змагання.

Олександр Стрижак

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень