17.12
2020

«Свого часу батько заклав фундамент і сформував стратегію розвитку нашого підприємства, та і далі формує. Можна сказати, направив і направляє у вірне русло. І як син, вважаю своїм обов’язком допомагати йому, – говорить Максим Замрика. – Попри все скажу, що рік цей для нас був екстримальним, як і для кожного. Аномальна спека і засуха дещо вплинули на врожаї».

«Ми заздалегідь приймали спільні рішення, детально вивчали усі тенденції розвитку аграрного сектору. Не залишали без уваги і цінову політику. А головним аргументом для себе вважаємо сівозміни. Завчасно рахували, що сіяти на тому чи іншому полі, беручи до уваги рослину-попередника, а також лишали деякі поля під пар. При такому підході зернові культури розкривають свій потенціал. Озима пшениця, наприклад, найкраще покаже себе після бобових».

На запитання, а яка для вас найулюбленіша культура, Максим Геннадійович каже, що найулюбленішої бути не може, бо кожна має свої переваги. «Ми не робимо ставку на одну культуру, бо на ній можна прогоріти. Розбивали ризики, звертаючись до посухостійких сортів і гібридів, коригуючи норми внесення добрив і засобів захисту рослин. Цього року серйозно постало питання часткового вигорання полів. Специфікою уражень полів був так званий «крайовий ефект», тобто рослини вигорали у центрі поля, а краї стояли більш-менш гарні».

А от говорячи про партнерів, він дякує місцевим менеджерам з продажу посівного матеріалу та добрив. Мова йде про ТОВ «Агроток», ТОВ «Ерідон», ТОВ «Агроексперт» та ТОВ «Німфра». А також вдячний і європейським представникам, зокрема, – EURALIS, BASF, SYNGENTA, LIMAGRAIN та MAISADOUR. Саме вони на базі «Степу» проводять дослідження посівного матеріалу та засобів захисту рослин. Кожного року формують ряд демонстраційно-експериментальних ділянок. І дякуючи цьому, визначаються, який гібрид у наших умовах показує себе краще, і який препарат чи добриво найбільш підходящі.

Окремо відзначив Максим Генадійович і своїх кращих працівників – виконавчого директора Олександра Усика, завідуючого току Олександра Хлівного, керуючого ГММ та бригадира Олександра Щура, відповідального за ремонти та забезпечення запчастин Олександра Лісового, начальника цеху еко-брикетів Володимира Котигу, а також відповідального за доставку брикетів Костянтина Мірошина. Особливу подяку висловив працівникам бухгалтерії Людмилі Коваленко, Ользі Мажарі, Юлії Кіріченко та юридичному відділу на чолі з Юлією Неватос.

Максим Замрика вдячний всьому колективу, який сумлінно відпрацював цей нелегкий рік, і вже готується до наступного. Та зичить своїм колегам у новому році добра, здоров’я та благополуччя.

Додам, що ТОВ «Степ» понад два десятиліття сумлінно працює на Олександрійщині. Орні землі утримують на території Попельнастівської ОТГ.

С. Мирончик

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень