18.01
2021

Тарифний “вірус”

Рубрика: Новини звідусіль. Автор: Gavrilenko

Тема ціни на газ добряче сколихнула суспільство. Щоб підігріти суспільство ще більше сьогодні масово усіма месенджерами запустили фейкову розсилку, яка стала вірусною. «Наберите 0800302299. Это голосование против повышения цен на газ. Сообщите это сейчас всем».

Отож, чому інформації, яку розсилають у месенджерах, вірити не можна? Давайте спробуємо відповісти. 1. Хто автор? Невідомо. 2. Яке джерело інформації? Невідомо. 3. Звідки вона виникла? Невідомо. 4. Коли вона виникла? Невідомо. 5. Де ще можна перевірити інформацію? Ніде. На жодному з сайтів урядових структур немає цієї гарячої лінії.

Якщо ви наберете цей номер, вам дійсно скажуть, що ваш голос враховано. Але не скажуть, за що саме враховано ваш голос. І не скажуть, хто його враховує. Цей номер наразі належить телеканалу «Прямий». За ним голосують глядачі за ті чи інші питання. Тобто, це опитування телеканалу. Подібні речі роблять багато медіа – це маркетинговий хід, який дозволяє взаємодіяти з аудиторією, але не має нічого спільного із репрезентативністю.

По той бік новин

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень