2.06
2019

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у 2020 році планує в черговий раз підвищити тарифи на послуги з водопостачання і водовідведення. Тому підприємство проводить громадські обговорення у містах Кіровоградської області. 29 травня відповідний захід відбувся в Олександрії. На обговорення зібралося трохи більше 30 осіб.


Генеральний директор підприємства Р.Ілик поінформував присутніх про економічний стан водоканалу та фактори, які стали причинами майбутнього зростання тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення.
Сьогодні тариф становить 25,90 грн за 1 м3, запланована вартість послуги з підвищенням складатиме 37,47 грн за 1 м3.
Цікаво, що жодного громадського активіста, які так пильнують за стабільністю тарифів в Олександрії, на обговореннях не було. Ми далекі від того, що водоканал проводив обговорення в засекреченому режимі. Тож виникає припущення, що активність «громадських діячів» з’являється тоді, коли вона потрібна зацікавленим особам.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

 • Допитливий пишет:

  У “Сучасної Олександрії” сукачасне бачення…
  В жодному засобі, включно з сайтами В/Каналу і ОМР про день, місце, час обговорення не повідомлялось! Громадські діячі в лапках, ну ніяк не маги і провидці, з надзвичайними екстрасенсорними здібностями на відміну від тих 30-ти присутніх слухачів))
  Цікаво, – оця профанація таємної вечері, з гордою назвою громадські обговорення, – йде “в зачёт” у виконання вимог ЗУ-“Про місцеве самоврядування”?
  Ну, по аналогії з Генпланом…))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень