13.02
2022

11 лютого до Олександрійського театру завітала Народна артистка України, Лауреат Шевченківської премії Ольга Сумська.

Про це повідомив директор закладу Юрій Біланюк: «Так сталося, що Ольга В’ячеславівна приїздила до Олександрії, щоб зіграти колоритний персонаж –  Раїсу Захарівну у спектаклі “Любов і голуби” (відбувся на сцені ПК “Світлопільський” 11 лютого). Обходячи приміщення зіркова гостя була приємно вражена красою театру, сбереженням  його історичного стилю та вдалим поєднанням ретро та модерну.

Я особисто запросив актрису відвідати олександрійський театр, щоб подарувати приємні спомини про дитинство та юність. Справа в тому, що Кіровоградська область, село Верблюжка є батьківщиною батька актриси, Народного артиста України, славетного українського актора В’ячеслава Гнатовича Сумського.  Тож, подорож до рідних місць завжди пов’язана із приємними хвилинами повернення у щасливе минуле. Під час співбесіди українська Роксолана розповіла про своїх батьків, про дитинство, про юність, про життєвий уклад на селі, незабутній запах хати- мазанки та сільської запашної картоплі. Поділилася гостя планами на майбутнє, і на велике бажанням зіграти на сцені Олександрійського театру».

У свою чергу Ольга Сумська написала у Фейсбук наступне: «Олександрія, привіт! Скільки приємних зустрічей відбулося сьогодні! Вже незабаром -відкриття оновленого Олександрійського музично-драматичного театру Палац культури “Олександрійський театр”!

Художній керівник, наш прекрасний друг Юрий Беланюк провів творчу екскурсію і пообіцяв, що театр буде носити ім’я народного артиста України-Гната Юри! Сподіваємося, що Мінкульт і міністр Олександр Ткаченко підтримає цю ініціативу! Адже саме в Олександрії Гнат Юра починав свій творчий шлях»!

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень